v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
seznam knih

Dějiny národu českého 1-6 díl  František Palacký r.1939
Staré pověsti české Alois Jirásek r.1930 mírně poškozené
Proti všem Alois Jirásek r.1961
Kde domov můj (výbor z díla) Josef Kajetán Tyl r.1950
Paměti dr.Edvard Beneš poškozená
Čachtická paní 4 díly Jožo Nižnánský r.1933 ve slovenštině
Vzbura na Elsinore Jack London r.1948 ve slovenštině
Martin Eden Jack London r.1977
Mořský vlk Jack London
Bílý Tesák Jack London
Dělníci moře Victor Hugo r.1954 mírně poškozené
Když nastaly deště Louis Bromfield r.1941 mírně poškozené
Výbor z listů Luciliovi Lucius Annaeus Seneca r.1969
Tibet I. A III. Díl Sven Hedin mírně poškozené
Technický slovník naučný díl 1. Teyssler-Kotyšks r.1927
Příběhy z hor Charles Ferdinand Ramus r.1988
Jih proti severu 2 díly Margaret Mitchel r.1940
Tajuplný ostrov Jules Verne r.1961 poškozená
Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne r.1961 poškozená
Pět neděl v baloně Jules Verne r.1958 poškozená
Zápas s nebem J.M.Tr

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  1022045
Vloženo:  03. 03. 2020
Změněno:  03. 03. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Firma:  Alena Gregorová
Město:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  724259965
Další inzeráty od inzerenta >>

seznam knih na prodej - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Hana řeší záhadu monogramu
Běla Havránková: Hana řeší záhadu monogramu - Vazba: mírně poškozená - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1984 dívčí románek s nádechem dobrodružství Jazyk: český Žánr: román Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Blesk extra speciál
Blesk extra speciál: Jak do bylo doopravdy - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré - Rok vydání: 2007 Jazyk: český Žánr: jiný žánr, křížovky, kuchařky Autor: Blesk Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Příběh Radosti
Marie Prušáková: Příběh Radosti - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1941 V novele je zachycen milostný vztah dvou intelektuálů středních let z narušených manželství, lékařky a inženýra. Příběh v řadě konfliktů rozvíjí složité citové vztahy rodičů v době, kdy jejich děti hledají své protějšky a ztrácejí tak jistoty rodinného zázemí. Jazyk: český Žánr: román, literatura česká Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Zelené hledání
Pavel Tobiáš: Zelené hledání - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1974 Tři novely, určené mladým čtenářům. Ve všech najdete příběh s kriminální zápletkou i mladého hrdinu, který spolu s dospělými pátrá po zrádci partyzánské skupiny (Jezevčí silueta), snaží se přijít na stopu vzácného uměleckého díla ze 17. století (Případ s obrazem) nebo objasňuje záhadnou smrt v horách (Strach). Ve všech objevíte napětí, ale také niterný zápas mladého hrdiny o poznání souvislostí a příčin, o společenskou orientaci, o místo mezi lidmi. Jazyk: český Žánr: detektivka, novela, dětská Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Dějiny filmu I.
Jerzy Toeplitz: Dějiny filmu I. - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré - Rok vydání: 1989 Jazyk: český Žánr: naučná, umění Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Na nebi a na zemi
Camille Flammarion: Na nebi a na zemi - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: s věnováním - Rok vydání: 0 „Pro ducha, který dovede porozumět, je pokrok bytostí od nerostu až k člověku nejvznešenější básní.“ Filosoficko-existenciální pojednání o životě a vesmíru, řazené k předchůdcům sci-fi. Jazyk: český Žánr: naučná, psychologie Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Až k hořkému konci - Díl II
Hans Bernd Gisevius: Až k hořkému konci - Díl II - Vazba: mírně poškozená - Přebal: mírně poškozený - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1948 Podtitul: Od mnichovské dohody k 20. červenci 1944 Jazyk: český Žánr: světová literatura, literatura faktu Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Breviář - Denní modlitba církve
Neznámý: Breviář - Denní modlitba církve - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: s věnováním - Rok vydání: 1988 Ranní chvály; modlitba uprostřed dne; nešpory; modlitba před spaním / exilové vydání Jazyk: český Žánr: esoterika, náboženství Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 250,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: