v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
-Vysokoškolský DIPLOM (+diploma supplement)

Nepožaduji ŽÁDNÉ PLATBY PŘEDEM

-Maturitní vysvědčení - SEVT tisk (vodoznaky, razítka, státní znak, jednoduše veškeré náležitosti),

Možnost vystavení s libovolným Datem (2019 a starší).
(Vyřízení objednávky do 2 dní.)

Ukázka hotové práce Vám bude zaslána formou fotografií pro ověření kvality práce a správnosti údajů.
Forma předání a platby je na individuální domluvě.

Dále k vysvědčení poskytuji ÚŘEDNÍ ověření, prokazující pravost dokumentu.

Pro svižnější a diskrétnější komunikaci Vás poprosím o stažení aplikace Wickr a to buď do Vašeho telefonu nebo PC.

Více info na:
Mobilní aplikace Wickr - Má přezdívka: TRAILLESS
Email: trailless@protonmail.com

Cena: 1 ,-Kč

Číslo inzerátu:  929248
Vloženo:  07. 05. 2019
Změněno:  07. 05. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Petr Šebesta
Město:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  +420111111111
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Vysokoškolský DIPLOM, maturitní vysvědčení a vyuč.

Vysokoškolský DIPLOM, maturitní vysvědčení a vyuč. - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Anglicko-český a česko-anglický slo
Ivan Poldauf: Anglicko-český a česko-anglický slovník - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1994 9. vydání slovníku Jazyk: český Žánr: Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 27,-
Autoškola
Kolektiv autorů: Autoškola - Vazba: mírně poškozená - Stránky: dobré - Rok vydání: 2001 Základní učebnice pravidel provozu a dalších předmětů předepsaných autoškolskými osnovami, s informacemi platnými k 1.1.2005. Publikace obsahuje kapitoly Pravidla provozu, Základy konstrukce a údržby, Základy ovládání automobilu, Zásady bezpečné jízdy a Základy první pomoci. Součástí je i bonusový software Testy z pravidel na CD, tištěný seznam aktuálních otázek, novinky po vstupu ČR do EU, výkladový komentář a více než 350 fotografií a schémat. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 34,-
Český jazyk - Přehled učiva základn
Jiří Melichar: Český jazyk - Přehled učiva základní školy - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1967 14.přepracované vydání - přehled učiva základní školy s cvičeními a klíčem. Učebnice je vhodná rovněž pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Spoluautor - PhDr. Vlastimil STYBLÍK, CSc. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 20,-
Dějiny literatury 3
Věra Martinková: Dějiny literatury 3 - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1993 Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 24,-
Maturita Solutions Upper-Intermedia
Tim Falla: Maturita Solutions Upper-Intermediate Student´s book first edition - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2009 Kniha je z řady populárního pětidílného kurzu pro české studenty, kteří se připravují na maturitu z anglického jazyka. Obsahuje výborně a přehledně zpracované lekce a pokrývá všechny maturitní témata. Kniha odpovídá úrovni angličtiny B2 - C1. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 57,-
Maturita solutions intermediate wor
Tim Falla: Maturita solutions intermediate workbook - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2009 Popis: - zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka - přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA - připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY - v metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes Description: A five-level general English course for 14-19 year-olds, who are also preparing for the school-leaving exam. Overview The clear structure and step-by-step approach to communication provides supported language and skills training to get students speaking confidently. Key features * Every lesson has an outcome: the "I can" objective in each lesson gives students an immediate sense of achievement. * Clear lessons mean Solutions is quick to prepare and easy to use. * All school-leaving exam topics and task-types are covered in Solut Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 29,-
The Cambridge English course 2 - St
Michael Swan: The Cambridge English course 2 - Student's Book - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1985 Jazyk: český Žánr: Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 13,-
Reading about the English-speaking
Jana Odehnalová: Reading about the English-speaking countries - Vazba: dobrá - Stránky: uvolněné Brožura určená středoškolákům, mohou z ní čerpat informace o geografii, historii, vzdělávacím a politickém systému, turisticky atraktivních místech, literatuře a způsobu života ve Velké Británii a USA. Najdou zde i základní informace o Kanadě, Austrálii a Novém Zélandu. Brožura umožňuje čtení v angličtině na středoškolské úrovni a je vhodná jako přípravný materiál k maturitní zkoušce. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 24,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: