v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PODLE IPMA
2.,AKTUALIZOVANÉ A DOPLNĚNÉ VYDÁNÍ
.kompetence podle IPMA
competence Baseline ver.3.1
.podpora pro certifikaci
projektových manažerů podle IPMA
...moderní metody projektového řízení
.návrh a implementace projektů
.lidský faktor při řízení projektů
.motivace,leadership
a další měkké dovednosti
Byznys aspekty projektového managementu
autor:
JAN DOLEŽAL,PAVEL MÁCHAL,BRANISLAV LACKO A KOLEKTIV
VYDALO NAKLADATELSTVÍ GRADA PUBLISHING a.s
v praze roku 2012 jako svou 4815.publikaci
POČET STRAN 528
DRUHÉ ČESKÉ VYDÁNÍ
PEVNÁ VAZBA
ISBN 978-80-247-4275-5
STAV KNIHY JE NOVÝ
PŮVODNÍ CENA 649KČ
A NYNÍ CENA DOHODOU.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  652105
Vloženo:  30. 09. 2014
Změněno:  30. 09. 2014
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Jua jaja
Město:  praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  +420775317342
Další inzeráty od inzerenta >>

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PODLE IPMA - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Italsko-český slovník
Václav Hodr: Italsko-český kapesní slovník - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1991 Určení: jazykové učebnice Jazyk: český, italský Autor: Václav Hodr Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 31,-
Memokarty Němčina
Memokarty Němčina nepravidelné tvary - Stránky: perfektní - Vazba: perfektní - Nerozbalené Určení: jazykové učebnice Jazyk: český, německý Autor:kolektiv autorů 800 nepravidelných tvarů na dvojjazyčných kartách Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 129,-
Memokarty Angličtina
Memokarty Angličtina česko-slovenské vydání - Stránky: perfektní - Vazba: perfektní - Nerozbalené Určení: jazykové učebnice Jazyk: anglický, český, slovenský Autor: Kolektiv autorů Nepravidelné tvary Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 129,-
Účetnictví ve schématech pro obchod
Jarmila Čuhlová: Účetnictví ve schématech pro obchodní akademie - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1996 Učební pomůcka Účetnictví ve schématech si klade za cíl co nejnázorněji přiblížit nejpoužívanější způsoby účtování, které jsou předmětem výkladu v učebnici Účetnictví pro 3. ročník obchodních akademií (Nunzar - Kleisner). Je zaměřena na schematické znázornění účetních případů zejména ve výrobních podnikatelských subjektech. Při zpracování tohoto materiálu jsem vycházela ze zkušeností získaných při výuce účetnictví na obchodní akademii v Pardubicích, zejména z reakce studentů na výklad učiva spojený s používáním názorných pomůcek. Schémata účtování se mi osvědčuji, neboť usnadňují studentům porozumění vykládaného učiva a navíc šetří čas, neboť zbývá více prostoru na procvičování učiva řešením úloh. Z metodického hlediska jsem se snažila uvádět u všech účetních případů účetní doklad, podle kterého se v praxi nejčastěji účtuje, nejde však o vyčerpávající výčet dokladů. Aby si studenti uvědomovali povahu účtů, na kterých účtují, je u rozvahových účtů uváděn na příslušné straně počáteční stav (=zůstatek z předcházejícího účetního období). Uvedená pomůcka je určena co nejširšímu okruhu čtenářů, kteří se zajímají o účetnictví a chtějí mít k dispozici názorný přehled nejpoužívanějších způsobů účtování či chtějí studovat podle schémat samostatně. Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Vladimíru Munzarovi, bez jehož pochopení a morální podpory by tato pomůcka nevznikla. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 51,-
Market leader new edition
David Cotton: Market leader new edition - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2005 Určení: jazykové učebnice Jazyk: anglický Autor: David Cotton a kol. + 2x CD Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 154,-
Market leader new edition
John Rogers: Market leader new edition - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2007 Určení: jazykové učebnice Jazyk: anglický Autor: John Rogers Pre-intermediate business english practice file Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 100,-
Maturitní otázky - geografie
Jitka Mudrychová: Maturitní otázky - geografie - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2000 Publikace určená maturantům a zájemcům o studium geografie. 25 podrobně zpracovaných témat. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 34,-
Autoškola 2015
Ondřej Weigel: Autoškola 2015 - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2015 Aktualizovaná pravidla silničního provozu k 5.1. 2015 Učebnice je určena pro žáky autoškol, běžné řidiče i řidiče referentských vozidel, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek. Kniha je doplněna kapitolou o poskytování první pomoci, zásadami bezpečné jízdy a texty z předmětu Ovládání a údržba vozidla. Z obsahu knihy: • bodový systém a sankce za přestupky • úplné znění zákona o silničním provozu č. 361/2000 Sb. • testové otázky používané ve zkušebních testech • ovládání a údržba vozidla (skupina B a B1) • aktuální zákony a vyhlášky pro všechny řidiče Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 59,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: