v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PODLE IPMA
2.,AKTUALIZOVANÉ A DOPLNĚNÉ VYDÁNÍ
.kompetence podle IPMA
competence Baseline ver.3.1
.podpora pro certifikaci
projektových manažerů podle IPMA
...moderní metody projektového řízení
.návrh a implementace projektů
.lidský faktor při řízení projektů
.motivace,leadership
a další měkké dovednosti
Byznys aspekty projektového managementu
autor:
JAN DOLEŽAL,PAVEL MÁCHAL,BRANISLAV LACKO A KOLEKTIV
VYDALO NAKLADATELSTVÍ GRADA PUBLISHING a.s
v praze roku 2012 jako svou 4815.publikaci
POČET STRAN 528
DRUHÉ ČESKÉ VYDÁNÍ
PEVNÁ VAZBA
ISBN 978-80-247-4275-5
STAV KNIHY JE NOVÝ
PŮVODNÍ CENA 649KČ
A NYNÍ CENA DOHODOU.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  652105
Vloženo:  30. 09. 2014
Změněno:  30. 09. 2014
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Jua jaja
Město:  praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  +420775317342
Další inzeráty od inzerenta >>

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PODLE IPMA - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Geografie socioekonomická část 2
Alena Matušková: Geografie socioekonomická část 2 - Vazba: mírně poškozená - Stránky: popsané - Rok vydání: 1998 Tato publikace je součástí čtyřdílné řady učebnic geografie pro čtyřletá gymnázia a další typy středních škol, které mají ve svém učebním plánu vyučovací předmět geografie. Oproti prvnímu vydání řady je tato druhá část autorským kolektivem zásadně přepracovaná. Přináší aktuální poznatky o vývoji a činnosti lidské společnosti v geografických souvislostech. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 75,-
Autoškola, pravidla, značky testy -
Ondřej Weigel: Autoškola, pravidla, značky testy - 2007 - Vazba: perfektní - Stránky: perfektní - Rok vydání: 2007 Oficiální učebnice doporučená 120 předními českými autoškolami a používaná 100000 řidiči. Je určena pro získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 54,-
Domácí úkoly z matematiky pro 3. tř
Petr Šulc: Domácí úkoly z matematiky pro 3. třídu - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: Všichni určitě víme, jak je důležitá pravidelná domácí příprava. A právě tu má Vašim dětem usnadnit tato publikace. Zároveň může sloužit i k zopakování si základní látky ZŠ. Knižka je samozřejmě doplněna klíčem. Doporučeno k procvičování učiva ZŠ. Publikace je v souladu se školními osnovami. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 37,-
Domácí úkoly z češtiny pro 3. třídu
Petr Šulc: Domácí úkoly z češtiny pro 3. třídu - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: Všichni určitě víme, jak je důležitá pravidelná domácí příprava. A právě tu má Vašim dětem usnadnit tato publikace. Zároveň může sloužit i k zopakování si základní látky ZŠ. Knižka je samozřejmě doplněna klíčem. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 37,-
Příručka k výuce literatury II. díl
Příručka k výuce literatury II. díl - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2002 Určení: pro střední školy Jazyk: český Autor: Karel Lippmann Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 55,-
Rusko-český slovník lingvistické te
Rusko-český slovník lingvistické terminolog. - Vazba: mírně poškozená - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1960 Určení: jazykové učebnice Jazyk: český, ruský Autor: kolektiv autorů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 46,-
Německo-ruskij slovar
A. S. Nikiforova: Německo-ruskij slovar - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1993 Určení: jazykové učebnice Jazyk: německý, ruský Autor: A. S. Nikiforowa AZBUKA Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 53,-
Kolektiv autorů: Francouzština slov
Kolektiv autorů: Francouzština slovníček - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2013 Určení: jazykové učebnice Jazyk: český, francouzský Autor: kolektiv autorů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 146,-
Mluvte anglicky! Speak
Učebnice Mluvte anglicky! Speak english - Rok vydání: nezjištěno - Použitá, nepoškozená Určení: jazykové učebnice Jazyk: anglický, český   Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Skripta, učebnice 189,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: