v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Prodám tuto knihu.Cena dohodou 732969255

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  977117
Vloženo:  07. 11. 2019
Změněno:  07. 11. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Jihočeský
Okres:  Prachatice
Přidat do výběru >>
Firma:  HÁLEK FRANTIŠEK
Město:  Prachatice
Kraj:  Jihočeský
Okres:  Prachatice
Telefon:  +420732969255
Další inzeráty od inzerenta >>

Zlatý nebe klíč - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Hana řeší záhadu monogramu
Běla Havránková: Hana řeší záhadu monogramu - Vazba: mírně poškozená - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1984 dívčí románek s nádechem dobrodružství Jazyk: český Žánr: román Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Blesk extra speciál
Blesk extra speciál: Jak do bylo doopravdy - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré - Rok vydání: 2007 Jazyk: český Žánr: jiný žánr, křížovky, kuchařky Autor: Blesk Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Příběh Radosti
Marie Prušáková: Příběh Radosti - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1941 V novele je zachycen milostný vztah dvou intelektuálů středních let z narušených manželství, lékařky a inženýra. Příběh v řadě konfliktů rozvíjí složité citové vztahy rodičů v době, kdy jejich děti hledají své protějšky a ztrácejí tak jistoty rodinného zázemí. Jazyk: český Žánr: román, literatura česká Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Zelené hledání
Pavel Tobiáš: Zelené hledání - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 1974 Tři novely, určené mladým čtenářům. Ve všech najdete příběh s kriminální zápletkou i mladého hrdinu, který spolu s dospělými pátrá po zrádci partyzánské skupiny (Jezevčí silueta), snaží se přijít na stopu vzácného uměleckého díla ze 17. století (Případ s obrazem) nebo objasňuje záhadnou smrt v horách (Strach). Ve všech objevíte napětí, ale také niterný zápas mladého hrdiny o poznání souvislostí a příčin, o společenskou orientaci, o místo mezi lidmi. Jazyk: český Žánr: detektivka, novela, dětská Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Dějiny filmu I.
Jerzy Toeplitz: Dějiny filmu I. - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré - Rok vydání: 1989 Jazyk: český Žánr: naučná, umění Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Na nebi a na zemi
Camille Flammarion: Na nebi a na zemi - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: s věnováním - Rok vydání: 0 „Pro ducha, který dovede porozumět, je pokrok bytostí od nerostu až k člověku nejvznešenější básní.“ Filosoficko-existenciální pojednání o životě a vesmíru, řazené k předchůdcům sci-fi. Jazyk: český Žánr: naučná, psychologie Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Až k hořkému konci - Díl II
Hans Bernd Gisevius: Až k hořkému konci - Díl II - Vazba: mírně poškozená - Přebal: mírně poškozený - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1948 Podtitul: Od mnichovské dohody k 20. červenci 1944 Jazyk: český Žánr: světová literatura, literatura faktu Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 69,-
Breviář - Denní modlitba církve
Neznámý: Breviář - Denní modlitba církve - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: s věnováním - Rok vydání: 1988 Ranní chvály; modlitba uprostřed dne; nešpory; modlitba před spaním / exilové vydání Jazyk: český Žánr: esoterika, náboženství Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní knihy 250,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: