v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Nabizim pruvodce a mapy celeho sveta od Lonely Planet, Rough guide apod. za polovicni ceny nez jsou k dostani v Cechach ale pouze anglicky. Nabizim tez mapy celeho sveta jenz jsou bezne k dostani za polovicni ceny...Vse je zcela nove a nepouzivane.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  292079
Vloženo:  08. 04. 2010
Změněno:  08. 04. 2010
Druh:  nabídka
Kraj:  Ústecký
Okres:  Most
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Petr Bilek
Ulice:  Školní356
Město:  Meziboří
Kraj:  Ústecký
Okres:  Most
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Nabizim pruvodce,mapy celeho sveta - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Malý atlas světa
Neznámý: Malý atlas světa - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré Soubor vybraných a aktualisovaných map 3. vydání tohoto atlasu z roku 1956 doplněný nově zpracovanými mapami s podrobným místopisem důležitějších oblastí. Mapy světa jsou doprovázeny stručným textem a přehlednými tabulkami se základními zeměpisnými údaji o jednotlivých státech a zemích. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 35,-
Mapa Baedeker Rakousko
Značka: Baedeker Mapa Baedeker Rakousko/Rakúsko - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2006 Oblast: Evropa Typ: mapa Jazyk: český Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 32,-
Mapa Baedeker
Značka: Baedeker Mapa Baedeker - Slovinsko - Vazba: dobrá - Stránky: dobré - Rok vydání: 2006 Oblast: Slovinsko Typ: mapa Jazyk: český Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 32,-
Automapa Chorvatsko
Značka: Trsat Automapa Chorvatsko 1:500 000 - Stránky: zažloutlé - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý Oblast: Chorvatsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina Měřítko 1:500 000 (1cm = 5km) Typ: mapa 10 plánů měst Jazyk: anglický, německý, italský, maďarský, chorvatský Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 32,-
Školní zeměpisný atlas světa
Kolektiv autorů: Školní zeměpisný atlas světa - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1960 Pro všechny mapy je společná jedna legenda, která je umístěna na začátku atlasu hned za obsahem. Zahrnuje vysvětlivky sídel (sídlišť), hranic, železnic, přírodních jevů, písma a výškových stupňů pevniny a hloubkových stupňů moří. Nejstarší školní atlas je následně uveden Sluneční soustavou a Ukázkami topografických map, Ukázkami topografických a přehledných map, Znázorněním terénu a Typy krajin. Za úvodními mapami se nachází fyzická mapa Zemské polokoule, na kterou navazuje devět map: Svět – Teploty vzduchu (Lednové a Červencové izotermy), Srážky a mořské proudy, Politická mapa, Vegetační oblasti, Rozšíření zvířat, Lidnatost, Národy a národnostní skupiny. Za částí věnované světu jsou umístěny mapy Evropy: Evropa – Fyzická mapa, Evropa – Politická mapa, Československá socialistická republika, Střední Evropa, 10 Obr. 2: Sluneční Soustava (1967) Maďarsko, Jugoslávie, Albánie, Rumunsko a Bulharsko. Následují mapy Svazu sovětských socialistických republik – Fyzická mapa, Půdní pásma, Národnosti a Politická mapa. Dále sled map pokračuje evropskými zeměmi a částmi – Ukrajina a Kavkaz, Střed evropské části SSSR, Sovětská střední Asie, Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Island, Velká Británie a Irsko, Francie, Španělsko a Portugalsko, Itálie, Řecko. Další jsou řazeny dle světadílů. Mapy Asie jsou – Přední Asie, Fyzická mapa, Politické rozdělení Asie, Přední a Zadní Indie, Čína a Mongolsko, Korea a Japonsko. Afriku zastupují mapy: Afrika – Fyzická mapa a Politické rozdělení Afriky. Amerika – Severní Amerika – Fyzická mapa, Politické rozdělení Severní Ameriky, Spojené státy americké, Mexiko a Kuba. Jižní Amerika – Fyzická mapa, Politické rozdělení Jižní Ameriky. Austrálie a Oceánie – Austrálie a Oceánie – Fyzická mapa, Politické rozdělení Austrálie a Oceánie, Indonésie. Světadíl Antarktida prezentuje jediná mapa – Antarktis – Fyzická mapa. Poslední částí jsou Zeměpisné tabulky. Celý atlas je zakončen abecedním seznamem zeměpisných názvů a přílohou Soubor příručních hospodářských map světadílů a Sovětského svazu. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 16,-
Atlas světa
Vladimír Vokálek: Atlas světa - Vazba: dobrá - Stránky: zažloutlé - Rok vydání: 1971 Atlas světa pro školní potřeby. Jazyk: český Žánr: naučná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 32,-
poznávací CD Praha
Poznávací CD Praha Magické město v Evropě - Vazba: dobrá - Přebal: dobrý - Stránky: dobré Oblast: Česká republika Typ: CD Jazyk: český Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 40,-
Nástěnná mapa
Nástěnná mapa světa 42x62,5 cm - Stránky: roztržené - Vazba: mírně poškozená - Přebal: mírně poškozený Výška: 42 cm Šířka: 62,5 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 43,-
EuroAtlas 1:750.000
EuroAtlas 1:750.000 německý - Rok vydání: 1997 - Stránky: dobré - Vazba: mírně poškozená Oblast: Evropa Typ: atlas Jazyk: německý Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mapy, průvodce 32,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: